Asociacija už „Saugų automobilį Lietuvoje“ tęsia tradiciją ir šiemet didžiausiems Lietuvos autoservisų atstovams rugsėjo 14 d. Vilniuje, viešbutyje Vilnius Grand Resort, suorganizuos forumą, kurio tema „Automobilių priežiūra ir saugumas“.

Pranešimus forumo metu planuoja skaityti Valstybinės mokesčių inspekcijos, Kelių transporto inspekcijos, Susisiekimo ministerijos ir advokatų kontoros atstovai. Forumo dalyvius informuosime apie mokestines ir verslo reguliavimo naujoves bei prievoles. Supažindinsime su esama situacija Lietuvos keliuose: avaringumo lygiu, autovarijų priežastimis ir pasekmėmis.

Maža to, forume pranešimą planuoja skaityti ekonomikos analitikas, kuris pateiks prognozę, kas Lietuvos laukia ateityje. Ar gresia mums dar viena ekonominė krizė?
Renginio dalyviams BOSCH atstovai planuoja pateikti daug kam dar negirdėtą naujieną– TELEMATIKA. Kaip automobilių vystymo naujovės gali atsiliepti autoservisų verslui?

Šį kartą forumo dalyviams renginio organizatoriai ir rėmėjai ruošia nemažai staigmenų. Itin tikroviškas lenktynių simuliatorius Jums leis pasijusti lenktynininko kailyje. Homologuota sportinė sėdynė, tiksliai judesius atkurianti hidraulikos sistema, itin galingas tiesioginio perdavimo vairo mechanizmas, sekvencinė pavarų dėžė, pedalai – visa tai atkartoja identiškas realybei pasipriešinimo jėgas ir leidžia pajusti tikrus sportinio vairavimo įspūdžius.

Taip pat galėsite pajusti autoavarijos metu patiriamo smūgio jėgą. Specialus simuliatorius dar kartą įrodys, koks svarbus yra saugos diržų vaidmuo užtikrinant saugią kelionę automobiliu.

Ir tai dar ne viskas. Forumo rėmėjai tik renginio dalyviams ruošia specialius pasiūlymus jų gaminamiems produktams įsigyti. Artėjančio forumo metu išgirsite ne tik daug naudingos informacijos, tačiau galėsite užduoti jums rūpimus klausimus bei išgirsti konstruktyvius atsakymus.

Generalinis rėmėjas:

Rėmėjai:

Generalinis rėmėjas:

Rėmėjai: